ایده های خوب پیرامون خانه سبک زندگی

عبور از مسیرهای پیاده روی با اسکوتر برقی تمام چرخ YX One

نوشته شده توسط تارا صفری

ما کاملاً مطمئن نیستیم که چگونه این سه چرخه ی برقی عجیب و غریب را دسته بندی کنیم، اما به نظر می رسد قابلیت های چشمگیری در آفرودهای بسیار ترسناک با سرعت بالا دارد و می تواند به عنوان یک وسیله ی نقلیه ی مناسب برای رفت و برگشت در مسیرهای نزدیک استفاه شود.
این وسیله احتمالاً به عنوان یك تخته ی شناور تک چرخی است که برای تعادل خود از یک جفت چرخ استفاده کرده و به سمت بیرون آن متمایل شده است. چرخ عقب آن بزرگ و به اندازه ی 13 اینچ است و به سمت عقب کشیده شده است و توسط موتور برقی 1500 واتی رانده می شود. حداکثر سرعت آن حدود 40 کیلومتر در ساعت (25 مایل در ساعت) است و باتری آن 624 وات است که برای برد آن مناسب می باشد و می تواند 60 کیلومتر (37 مایل) در یک جاده مسطح، همراه با سرنشینی با وزن سنگین حرکت کند.

اگر شما فردی با وزن سنگین هستید و علاقه ی شدیدی به آفرود با سرعت بیش از 40 کیلومتر (20 مایل) هستید می توانید از YX One استفاده کنید و یک پای خود را در بین چرخ های جلو و دیگری را در پشت موتور آن قرار دهید. این کار باعث می شود که وزنتان به عقب کشیده شود و برای چرخ جلو این امکان را فراهم سازد تا با موانع بهتر رو به رو شود و خیلی راحت از آن ها عبور کند. شما با تکیه دادن، می توانید فرمان دهید و با ترمز 160 میلی متری که بر روی چرخ عقب قرار گرفته، سرعت خود را کاهش دهید.

شما به راحتی می توانید آن را فرمان دهید و از کنترل دستی استفاده کنید تا سوییچ دریچه ی گاز و همچنین اهرم ترمز هیدرولیکی که در قسمت پشتی دستگاه کولیس 160 میلیمتر قرار دارد، بهتر کار کند. دسته، به خودی خود می تواند سریع خارج شود و این کار موجب می شود تا در مقابل سربالایی هایی که در پیشرو دارد بهتر عمل کند. تولید کنندگان در این باره می گویند وقتی فردی با مانعی رو به رو می شود و انتخاب سومی به غیر از برخورد با آن یا توقف در مقابل آن داشته باشند و بتواند از روی آن بپرد، احساس خوشایندی در فرد بوجود می آید و هیچ جای بحثی در آن وجود نخواهد داشت.

YX One  یک محصول برقی عجیب، جالب و سرگرم کننده است که وزن آن 22 کیلوگرم (48.5 پوند وزن) می باشد. سوار شدن و پیاده شدن و حمل و نقل آن تا حدودی مشکل است. برای حمل و نقل آن می توانید دسته ی کنترل را به پایین بکشید و در سمت چرخ های جلو قرار دهید.

اما این یکی از بهترین اسکوترهای برقی دیده شده ای است که در ماسه، خاک، چمن و … می توان از آن استفاده کرد. از این اسکوتر برقی می توان برای رفت و برگشت در مسیرهای مختلف استفاده کرد.

YX One هم اکنون  با قیمت 1099 دلار در ایندیگوگو ( Indiegogo ) بفروش می رسد و قیمت خرده فروشی آن که از اواسط سال 2020 به بازار عرضه می شود 2290 دلار می باشد.

برای اطلاعات بیشتر، ویدئوی زیر را تماشا کنید.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

تارا صفری