پیرامون خانه سبک زندگی

House Nano یکی از کوچکترین خانه های قابل حمل

نوشته شده توسط تارا صفری

در طی این سال ها خانه های بسیار ریز و درشتی را دیده ایم اما پیدا کردن خانه ای به کوچکی House Nano بسیار دشوار است. طول این خانه قابل حمل فقط 3/3 متر (10.8 فوت) می باشد اما تا سه نفر می توانند در آن بخوابند.

برای تصور درست اندازه این House Nano ، می توان گفت که خانه کوچک مدل  Vista Bohoدو برابر و خانه قابل حمل مدل  Canada Goose تقریباً چهار برابر آن است. این خانه بر روی یک تریلر تک محور ساخته شده است که دارای تکیه گاه آلومینیومی می باشد. دارای یک قاب صنوبر است و از پنبه ، کتان و کنف ساخته شده است.

بازدید کنندگان از کنار یک میز کوچک وارد این خانه می شوند که به عنوان یک میز ناهار خوری دو برابر می شود و برای دو نفر صندلی دارد. در نزدیکی آن یک تخت خواب مبل شو می باشد که تا دو نفر جای خواب دارد و در این کنار یک آشپزخانه است. آشپزخانه شامل اجاق گاز ، سینک و یخچال کوچک به همراه مقداری کابینت است. یک درب کشویی امکان دسترسی به حمام را فراهم می کند که دارای توالت و دوش است.

در این خانه کوچک یک جای خواب دیگر نیز وجود دارد که توسط نردبان دیواری به آن راه دارد و برای کودک مناسب است که بسیار زیبا به نظر می رسد البته یک توری محافظ برای ایمنی کنار آن نصب شده است.

این House Nano برای تعطیلات آخر هفته یک خانواده در جنوب شرقی فرانسه استفاده می شود و تا کنون قیمتی بر آن گذاشته نشده است. 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

تارا صفری