پیرامون خانه سبک زندگی معماری

کانکس های آماده بسیار لوکس

نوشته شده توسط تارا صفری

 Doug Burdge معمار و سازنده Nate Garnero گرد هم آمده اند تا خانه ی کوچکی از کانکس های آماده ، طراحی کنند. این واحد پیش ساخته به نام Dubbed Buhaus به عنوان یک میهمانخانه سطح بالا با جزییات بسیارطراحی شده است.

وقتی ما تصمیم گرفتیم این واحد را طراحی کنیم ، متوجه شدیم چیزی که در بازار از آن غفلت شده است: لوکس بودن است.” وی گفت: “گزینه های زیادی برای حداقل زندگی در بازار وجود دارد اما هیچ نمونه لوکسی وجود نداشت. ما این واحد را با تمام جزییات طراحی کرده ایم. این دستگاه دارای لوازم Dornbracht ، دیوارهای Corian ، کفپوش های Buster و Punch است ، و این فقط چند نمونه کوچک است!

Doug Burdge و Nate Garnero

این واحد که از یک کانکس 8 2. 20 فوت (2.45 × 6.1 متر) ایجاد شده است دارای نمای بیرونی آلومینیومی جلا ، پوشش داخلی بلوط و مجهز به کلیه لوازم جانبی لازم برای زندگی است. نمای فلزی آن عایق به حفظ درجه حرارت داخلی است  و به خنک بودن فضای داخل در ماههای گرم کمک می کند و با استانداردهای رفاهی کالیفرنیا مطابقت می کند.

مراحل نصب به عهده مالک است.” وی گفت: “نصب و راه اندازی آن برای هر مکان متفاوت خواهد بود. علاوه بر این ، این واحد با کد سبز کالیفرنیا مطابقت دارد.

Burdge و Garnero

طرح دو خوابه این واحد دارای یک حمام اختصاصی لوکس و یک فضای متغییر است که بین یک اتاق خواب اصلی ، اتاق نشیمن و فضای کار تغییر کاربری می دهد. لوازم داخلی به منظورصرفه جویی در فضا طراحی شده اند، از جمله تختخواب دونفره مبل شو و یا میز تحریر تاشو که بسته به ترجیح صاحب خانه باز می شوند.

از دیگر ویژگی های آن می توان به نورپردازی LED دست ساز سرتاسری اشاره کرد ، همچنین کابینت های داخلی برای ذخیره سازی ، یک تراس فضای باز و درهای حمام با شیشه های دوجداره را می توان نام برد. نمای بیرونی با روکش چوب را نیز می توان به عنوان جانشینی برای نمای آلومینیوم در نظر گرفت.

ما کار با فضاهای کوچک را دوست داریم زیرا این امر باعث ایجاد خلاقیت بیشتر در طراحی می شود تا بتوان کاربری فضای موجود را به حداکثر رساند.” آنها افزودند: “در حالی که واحد ما جمع و جور است اما گرفته بنظر نمی رسد و از همه فضا بصورت مفید استفاده شده است.

سازندگان آن

این واحد به عنوان یک استراحتگاه در حیاط خلوت ، مهمانخانه ، فضای کار یا به عنوان محل اقامت دایمی خصوصی برای افراد با درآمد کم مناسب است. هزینه کل آن 96،000 دلار آمریکا است و با اولین پیش سفارشات از اوایل بهار سال 2020 در دسترس است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

تارا صفری