ایده های خوب سبک زندگی

ابراز کمپینگ Two-ounce

نوشته شده توسط Amir Safari

اگر قصد دارید به بیابان بروید و وسایل زیادی را نمیتوانید با خود حمل کنید پیشنهاد ما به شما استفاده از Two-ounce است که میتواند هر قوطی را تبدیل به اجاق گاز کند و هر چوبی را بشکند.

مخترع این ابزار کمپینگ جالب آناتولی اوملچنکو است که طبق گفته خودش اشتیاقی زیادی به کمپینگ داشته و سعی کرده راه حلی برای آشپزخانه های اردوگاهی ارائه کند و در نتیجه به Two-ounce رسیده است.

این ابزار از جنس استیل ضد زنگ ساخته شده است و در هنگام بسته بندی تقریباً به اندازه یک چاقوی جیب معمولی است. سه بازوی دارای دندانهای قابل ملاحظه به بیرون از یک لولا مرکزی چرخانده می شود و به آنها اجازه می دهد تا به حاشیه قوطی خالی چسبانده شوند ، که در مرحله بعد می توان آن را با شاخه هایی برای پختن سوپ ، لوبیا یا هر چیز دیگری که از قوطی بیرون آورده شده است استفاده شود.

یکی از بازوها دارای یک لبه تیز است که باعث می شود آن را مانند چاقو استفاده کنید ، یا برای باز کردن قوطی یا برش دادن محرک برای شروع آتش. این ابزار همچنین دارای یک قلاب کارابینر می باشد بنابراین می توان آن را به کوله پشتی یا حلقه کمربند وصل کرد ، هرچند که تنها در چهار اینچ طول و یک اینچ عرض (10 2.5 2.5 سانتی متر) وجود دارد ، در صورت لزوم می توان به راحتی در جیب گذاشت.

اگر این برنامه طبق برنامه ریزی انجام شود ، طرح از اوت سال 2020 به فروش میرسد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

Amir Safari